Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 15.12.2018, 08:54

Головна » 2018 » Травень » 22 » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

У  нашому дошкільному закладі у період з 14 по 18 травня було проведено "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності".

Вихователь - методист закладу Божок Т.В. провела для вихователів педгодину: консультація "Розумна бережливість - запорука безпеки", на якому було розглянуто безліч цікавих і актуальних питань. Творчими вихователями було розроблено план"тижня безпеки" для кожної вікової групи, проведений аналіз методичної літератури, публікацій у фахових журналах дошкільної освіти. Вихователями були проведені консультації для батьків а також поновлені цікаві матеріали в батьківських куточках. Старшою медичною сестрою Тюменцевою А.В. проведено майстер - клас "Правила надання першої допомоги у разі травмувань".

Було проведено практичне заняття-тренінг "Евакуація дітей під час пожежі" з метою навчання учасників навчально-виховного процесу правил безпечної життєдіяльності та набуття практичних навичок поведінки в умовах надзвичайних ситуацій.

Кожен день тижня для дітей був насичений цікавою інформацією, набуттям соціально корисних навичок. Діти залюбки брали участь в ігровій діяльності приміряючи на собі ролі рятувальників, знайомилися з правилами користування з небезпечними предметами та інше.

Переглядів: 56 | Додав: Теремок | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »