Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 17.12.2017, 14:06

Дошкільний навчальний заклад №4 міста Бахмач «Теремок»

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сторінка завідувача

Черга обліку дітей ДНЗ (ясла-садок) №4 «Теремок»

2010 року народження

  1. Сушицька Оксана Василівна 
  2. Клименко Марія Юріївна 
  3. Рябченко Олег Олександрович 

2011 року народження

  1. Камашенська Анастасія Володимрівна 
  2. Ткаченко Даніл-Ахмед Азізович
  3. Дубина Вероніка Володимирівна
  4. Шаліманов Арсеній Сергійович
  5. Пономаренко Анастасія Юріївна
  6. Михайловський Ярослав Олександрович
  7. Ліманська Діана Олександрівна
  8. Гурин Євген Олександрович
  9. Вовк Денис Олександрович
  10. Піхота Кирило Віталійович
  11. Губенок Сергій Андрійович
  12. Михайленко Анна Олегівна 
  13. Веліканов Станіслав Едуардович
  14. Ющенко Вікторія Вікторівна

2012 року народження

  1. Передерій Анна Олексіївна
  2. Костюченко Денис Олександрович
  3. Гурин Єгор Олександрович
  4. Малінка Анастасія Олександрівна
  5. Мороз Діана Станіславівна
  6. Михайловська Надія Євгеніївна
  7. Ополонська Катерина Юріївна 
  8. Гужкова Дмитро Олександрович
  9. Юрченко Роман Володимирівна
  10. Пашко Атон Дмитрович
  11. Іващенко Марія Ярославівна
  12. Нестеренко Дар’я Олегівна
  13. Харченко Владислава Олегівна 
  14. Соколовська Марія Андріївна
  15. Журба Дмитро Олександрович
  16. Рибас Іван Володимирович
  17. Башей Андрій Сергійович 
  18. Сорока Дмитро Андрійович
  19. Шевченко Валерія Максимівна
  20. Руденко Богдана Сергіївна
  21. Грищенко Анна Олександрівна
  22. Гнилицька Софія Миколаївна
  23. Андрієць Єва Олександрівна
  24. Лук’яниця Олександр Олександрович
  25. Ільченко Денис Вікторович
  26. Коваль Анастасія Андріївна
  27. Ключка Гліб Євгенович
  28. Георгінов Анлрій русланович
  29. Гирский-Свешніков Денис Сергійович
  30. Назаренко Іван Андрійович
  31. Горна Діана Олегівна
  32. Савенко Ярослава Миколаївна
  33. Назаренко Денис Сергійович
  34. Лапа Вікторія Вадимівна
  35. Головко Андрій Васильович
  36. Супрун Владислава Ігорівна

2013 року народження

  1. Чабан Артур Олександрович
  2. Ярмак Микола Андрійович
  3. Больбух Вероніка Олексіївна
  4. Животяга Анна Вололдимирівна
  5. Марцинкевич Рустам Олександрович
  6. Криницька Ольга Артурівна
  7. Федай кіра Євгеніївна
  8. Ільченко Владислава сергіївна
  9. Ващенко Артур Володимирович
  10. Кантур Олександр Олександрович 
  11. Лелюх Денис Романович.
  12. Черепньов Олег Максимович
  13. Сибір Єгор Миколайович
  14. Піхота Анастасія Володимирівна.
  15. Федай Дмитро Сергійович 
  16. Білан Владислав Вячеславович 
  17. Вересова Владислава Русланівна
  18. Погуляй Інна Максимівна
  19. Половченко Єгор Олександрович 
  20. Шмаглій Богдан Сергійович
  21. Ситченко Іван Сергійович
  22. Пугач Арсеній Андрійович 
  23. Перець Артем Олександрович .
  24. Губенок Олександра Віталіївна 
  25. Глива Артем Мирославович
  26.  Федько Уляна Ігорівна 
  27. Редько Ольга Володимирівна 
  28. Пастушко Вікторія Олександрівна
  29. Мироненко Давід Арсенович 
  30. Харченко Денис Романович 
  31. Бінюк Олександра Олександрівна
  32. Данько Дар’я Олегівна
  33. Шейко маргарита Олександрівна
  34. Грицай Софія Євгеніївна
  35. Морозова Ліна Артемівна
  36. Сущенко Богдан Олексійович
  37. Мойшевич Ілля Анатолійович
  38. Лопарєв Михайло Олексійович
  39. Габрилей Карина Богданівна
  40. Лазоренко Владислава Євгеніївна
  41. Савченко Андрій Олегович                                                                                                2014 року народженн

 

  1. Буровський Кирило Максимович
  2. Карпенко Поліна Русланівна
  3. Андріанова Марія Русланівна
  4. Гришко Анастасія Вікторівна
  5. Барташ Поліна Владиславівна
  6. Пухкал Яків Олександрович
  7. Клименко Вероніка Володимирівна 
  8. Гурин Олег Олександрович 
  9. Шадура Гордій Сергійович
  10. Білоконь Назар Олександрович 
  11. Лященко Макар Андрійович
  12. Фурсов Семен Сергійович
  13. Тищенко Вікторія Євгеніївна
  14. Марков Данило Максимович 
  15. Шамрило Артем Олександрович
  16. Кеда Вероніка Михайлівна 
  17. Ковальов Богдан Михайлович 
  18. Светніков Даниіл Борисович
  19. Скляренко Богдан Максимович
  20. Лелюх Артем Сергійович
  21. Єкименко Арсеній Вячеславович 
  22. Путря Софія Ігорівна
  23. Коляда Богдан Ярославович
  24. Лелюх Владислава Вадимівна
  25. Дяченко Ярослав Вікторович 
  26. Малечко Костянтин Олексійович
  27. Зуб Роман Олександрович
  28. Петлай Кіріл Романович
  29. Петлай Нікіта Віталійович
  30. Єсипенко Максим Олександрович
  31. Макеєва Анна Олексіївна 
  32. Білоштан Єгор Дмитрович 
  33. Іващенко Поліна Олегівна 
  34. Шульган Софія Олександрівна 
  35. Дубина Наталія  Олександрівна
  36. Криклива Єва Олександрівна 
  37. Лемешко Матвій Валентинович
  38. Шахова Валерія Сергіївна
  39. Добровольський Денис Анатолійович
  40. Драло Тимофій  Володимирович
  41. Удовичко Евеліна Олексіївна
  42. Яременко Дар’я Миколаївна
  43. Максимова Марія Олесандрівна
  44. Вовк Антон Миколайович
  45. Роговий Артем Олександрович 
  46. Кожакова Валерія Володимирівна 
  47. Жила Єгор Вікторович
  48. Денисенко Денис Дмитрович
  49. Піхота Владислав Олександрович
  50. Захарченко Олексій Сергійович
  51. .Макаренко Анастачія Олександрівна
  52. Шевченко Лілія Володимирівна
  53. Ліщенюк Олександр Михайлович
  54. Назаренко Михайло Вікторович
  55. Скрильніков Олександр Олександрович
  56. Хомутіннікова Поліна Дмитрівн
  57. Пушенко Поліна Олегівна
  58. Ігнатко Артем Сергійович

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Бахмацька районна рада
  • Бахмацька РДА
  • Портал електронних послуг ПФУ

  • ДНЗ №4 "Теремок" © м. Бахмач
    Конструктор сайтів - uCoz