Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.10.2017, 08:12

Інформація про садочок

Інформація про дитсадок

Відповідно до визначених пріоритетів, робота колективу дошкільного навчального закладу №4 «Теремок» спрямована на індивідуалізацію освітнього процесу, підсилення тенденції особистісно орієнтованої, гуманістичної  моделі виховання, соціалізацію дошкільників, що допомагає нам бачити в кожній дитині індивідуальність і забезпезпечувати умови для росту її компетенції  у відповідності з вимогами Базового програми "Я у Світі".

Педагогічний колектив визначає такі пріоритетні завдання

на 2014-2015 навчальний рік:

1. Посилити пізнавальну активність як умову розумового розвитку дошкільника.

2. Продовжити роботу спрямовану на зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей через активізацію фізкультурно-оздоровлювальних видів діяльності.

3. Формування комунікативно-мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку.

4. Продовжити  роботу з естетико-екологічного виховання дошкільнят.

У дошкільному навчальному закладі функціонує 10 груп, а саме:

2 групи –  дітей раннього віку,

1 група - дітей третього року життя,

3 групи – для дітей четвертого року життя,

2 групи – для дітей п’ятого року життя,

2 групи – для дітей шостого року життя.

Очолює роботу колективу завідувач дошкільного навчального закладу - Демиденко Надія Юхимівна. У 2006 році вона закінчила  Ніжинський державний університет імені М. Гоголя.  Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Дошкільне виховання». У 2011 році, за результатами атестації, їй встановлено  кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії". Загальний педагогічний стаж роботи 21 рік.

У садочку працює 25 педагогів, 18 із них мають вищу освіту.

Робота в групах проводиться відповідно до вимог та стандартів Міністерства освіти України, відповідно до затверджених планів та приоритетних завдань. Керуючись загальноприйнятими формами та методами виховної роботи у ДНЗ, педагоги-вихователі роблять акцент на найбільш опанованих методах та прийомах роботи з дітьми.

група  “Колобок”

У  групі раннього віку №6 виховуються найменші. Про них дбають педагоги Лобода Оксана Миколаївна, Таресенко Ніна Василівна та помічник вихователя Чмир Наталія  Миколаївна. Дітлахи у цій групі чуйні, стостережливі, веселі та активні.

група “Суничка”

Дітками   раннього  віку №9   опікуються   молоді  та відповідальні педагоги  Яцун Юлія Миколаївна, Бібік Світлана Петрівна та помічник вихователя Косякевич Олена Ігорівна. Малюкам усе цікаво, адже навколишнії світ вони пізнають через через спілкування з оточуючим.

група “Дзвіночок”

Грайливими зростають малята у першій молодшій групі №1. Це тому, що педагоги Джура Марія Іванівна, Пирогова Оксана Володимирівна  та помічник вихователя Ільченко Ольга Вікторвівна відкривають їм таємниці навколишнього в ігровій формі. Саме через цікаву, доступну і змістовну гру діти отримують знання про оточуючий світ.

група “Калинка”

Як сонячне проміння  зігріває Землю, так оточили любов’ю та турботою своїх вихованців педагоги другої молодшої групи №4 Кошель Світлана Володимирівна , Ковалюх Алла Олексіївна та помічник вихователя Рубан Світлана Миколаївна.  Розуміти та сприймати світ малюків тут вчать через спілкування з природою.

група “Бджілка”

Діти старшої групи №2 скоро підуть  до школи. Готують  їх до цього   серйозного кроку педагоги Басанець Наталія Іванівна та Котовська Ольга Олександрівна. У групі працює гурток “АБВГДейка” в котрому діти граючись оволодівають навичками читання. А помічник вихователя Глушко Тамара Михайлівна  годує малят смачними стравами та піклується про їхнє комфортне перебування у садочку.

група “Барвінок”

Вихованцям  середньої групи  №3  завжди цікаво і весело. Про це дбають їх педагоги. Як приємно пофантазувати з вихователькою Сипливою Іриною Василівною. А коли поряд Конюшенко Людмила Петрівна, на обличчях діток сяє посмішка, адже вона така гарна акторка. Помічник вихователя Добровольська Катерина Василівна слідкує, щоб група була чиста та затишна. Хоч діткам лише 4 – 5 років, але вони досить самостійні.

група  “Пізнайко”

2 молодша група №8 , незвичайна.  Там діти і дорослі рівноправні партнери. Малята визначають, чому їх будуть учити на занятті педагоги Скрильнікова Наталія Анатоліївна та Ільченко Валентина Степанівна.  Допомагає педагогам помічник вихователя Пилипенко Наталія Вікторівна, яка переймається проблемами кожної дитини, піклується про їх здоров'я та гарний настрій.

група  “Веселка”

Вихованці 2 молодшої групи №7 не лише розкажуть цікаву казочку, а й краще всіх її намалюють. Навчають їх цьому молоді педагоги Іващегко Людмила Сергіївна та Лелюх Олеся Миколаївна . Допомагає їм вправний помічник вихователя Сибір Надія Петрівна. Дітки зростають творчими особистостями.

група  “Сонечко”

Група №5 гостинно розчиняє свої двері для малят 4-5 років. Тут вони роблять свої перші відкриття про навколишній світ разом з енергійними вихователями Божок Тетяною Володимирівною та Кмін Валентиною Миколаївною, що сіють в їх душах зерна добра та любові. Лагідна та працьовита помічник вихователя Савченко Тетяна Володимирівна створює затишок у цій групі.

група  “Ластів'ятко”

У середній групі №10  малята полюбляють прогулянки у природу. Скільки цікавого розповідають їм вихователі Лакей Тетяна Миколаївна та Ткаченко Світлана Миколаївна,  а дітлахам хочеться ще та ще. А коли самі розповідають про побачене – заслухаєшся. Недарма щотижня проводять “Уроки милування в природі”. А у затишній, світлій групі радо зустрічає після прогулянки помічник вихователя Штурмак Тамара Григорівна.

Наша адреса: вул. Пушкіна, 2; телефон: 5-22-75. Ми працюємо з 7.30 до 18.00