Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.10.2017, 08:19

Цікаве у нас та про нас

Дошкільний навчальний заклад «Теремок» вперше гостинно відчинив двері для вихованців у 1986 році.

У ДНЗ працює 10 груп, в яких виховується 234 дітей.

Колектив налічує 60 працівників, із них 26 - педагоги.

Наші педагоги – творчі люди з великим педагогічним досвідом і високою кваліфікацією.

Завідуючий – Н.Ю. Демиденко, спеціаліст вищої категорії.

Вихователь- методист  – Т.В. Божок.

Старші медичні сестри – А.В.Тюменцева, О.О.Коваль.

Психолог – В.В.Кравець спеціаліст 2 категорії

Вихователі І категорії –  Т.В.Божок, Т.М.Лакей.

Вихователі 2 категорії - О.В. Ховзун

Вихователі з вищою освітою  -  О.В.Пирогова,  С.М.Ткаченко,  Н.І.Петрань,  С.П.Бібік,    Л.П.Конюшенко,  Л.С.Іващенко,  О.М.Лелюх  , Ю.М.Яцун, О.О.Котовська, Я.О Гаврилюк, Л.О. Путря

Вихователі з базовою вищою освітою –   В.М.Кмін,   Н.В.Тарасенко,    С.В.Кошель,  О.М.Лобода,  І.В.Сиплива.

Музичні керівники – М.Г.Лисенко ( 7 тарифний розряд), І.О.Цепух (спеціаліст І кат.).

Девіз ДНЗ «4 «Теремок»: «Все, що ми робимо – робимо з любов’ю до дітей!»

Дошкільний навчальний заклад здійснює  свою діяльність відповідно чинного законодавства, Закону України «Про дошкільну освіту», «Про освіту»,  Базової програми «Українське дошкілля».

Освітньо-виховна діяльність ґрунтується на принципах гуманізації, єдності національного і загальнолюдського, розвиваючого виховання індивідуалізації творчого розвитку дитини, оптимізації освітньо-виховного процесу.

Творчий колектив педагогів однодумців виховуючи гармонійно розвинені маленькі особистості та формуючи їх соціальну компетентність вирішує наступні завдання:

1. Формування особистості дитини за допомогою предметно-ігрового  розвивального середовища.
  2. Розширення знань дітей про сім’ю, як осередок суспільства.
  3. Робота дошкільного навчального закладу по зміцненню здоров’я і безпеки життя дітей.

Працюючи над основним напрямком досягнення гармонії фізичного,  інтелектуального та емоційного розвитку дитини, педагогічний колектив постійно шукає нові шляхи створення таких умов та розвивальних відносин, які б розширювали та стимулювали різноманітну творчу діяльність дітей.

Діяльність вихователів спирається на три важливі умови:

-         погляд на дитину, як на унікальну особистість здатну до саморозвитку та творчості;

-         погляд на навчання, як на життєву потребу, що сприяє саморозвитку;

-         погляд на світ, як цілісну, гармонійну систему.

Аналізуючи результативність педколективу з кожного напрямку слід відмітити, що педколектив створив психологічно-педагогічні умови для повноцінного, своєчасного і різнобічного розвитку дитини, з метою виховання ініціативної, творчої особистості.